Entries list

Sponsor tecnici

Bib number First name Last name Team Nationality
2 DEVIS COLOMBINI GP TALAMONA
3 Nicola Cominetti TriBo
4 Francesco di vita team valtellina asd
5 Alessandra Pedrazzini U. S. Bormiese atl.
6 Davide Di Gennaro Road Runners Club Milano
7 Alessandro Fiorello Team Marguareis
8 Carlo Rea San Casto Skyrace asd
9 Luca Masoero
10 Danilo Genovina
11 Anna Speziali Niente
12 Diego Pomoni A.s.d. PREMANA
13 Angelica Gaffuri
14 Giuseppe Valnegri
15 Vincenzo Corbo
16 Paolo Pellis ASD CITTÀ CASTELLI ROMANI
17 Luca Bolza
18 Niccolò Biazzetti ASD atletica Canavesana
19 Giuseppe Barbera Runcard
20 Roberto Lattuada Team 3 esse
21 Andrea Regis Pam mondovì
22 Nicola Brida Brenta team
23 Kristian Scenini Polisportiva Albosaggia
24 luigi ceccarelli Orecchiella Garfagnana
25 Gianluca Colombini GP Talamona
268 Mark Bourne La Sportiva Australia Australia
341 Maria Pia Piemontese Stair Climbing Australia Australia
368 Alison Brewer Stair Climbing Australia Australia
404 Marcus Burgess Stair Climbing Australia Australia
408 Alison Brewer Stair Climbing Australia Australia
473 Amber Thompson Stair climbing Australia Australia
478 Suzy Walsham Nike Australia
81 Mathias Floerke Treppenlauf MF Germany
399 Stiig Larsen Team Fiona & Carlo Denmark
464 Trine Adsersen Denmark
494 Søs Wollesen Me Denmark
321 Marcos Rodríguez Hernández CD Cráter 28N Spain
447 Pascual Martínez Asín Spain
110 Remi Dupuis Courir en Livradois Forez France
340 Joris Jacquard INFOSPORT-LOIRET France
114 Neil Halstead Ravo Mansfield Harriers United Kingdom
179 Emmie Collinge Atletica Alta Valtellina/On Running United Kingdom
180 Phil Gale Atletica Alta Valtellina United Kingdom
222 peter collinge Ripley Running Club United Kingdom
223 maddy collinge Mansfield Harriers United Kingdom
412 Laura Gapski Ravenshead Running United Kingdom
485 David Harris United Kingdom
418 Gretta Beckett Adidas runners Ireland
1 Matteo Pastori Italy
46 Andrea Della Rovere G.S.A. Cometa Italy
47 Sabina Crispi Team Pasturo Italy
48 Sabina Crispi Team Pasturo Italy
50 Marco Colombo GSA Cometa Team Skyrace Italy
51 Danilo Dei Cas G.S.A. Cometa Italy
52 Vincenzo Corbo Italy
53 Sara De Lorenzi GSA Cometa Team Skyrace Italy
54 Nicola Cominetti TriBo Italy
55 Alessandro Rostagno ASD VIGONECHECORRE Italy
57 Andrea Mazzoni Gruppo Podistico Talamona - Team K2 Valtellina Italy
58 Cristina Fontana Italy
59 Paolo Marcon Italy
60 Marusca Piatta 2002 Marathon Club Italy
61 Giuseppe Valnegri Italy
62 Marci Castelnuovo G.s.a. Cometa Italy
63 Mirko Valnegri Run card Italy
64 Nilo Mitta Ptskyranning Italy
65 Rinaldo Casali Italy
66 Alessandro Riva G.S.A. Cometa Italy
67 Massimiliano Meroni SEV Valmadrera Italy
68 Paolo Motta Team Valtellina asd Italy
69 Giorgio Berlanda SSD TREMALZO Italy
70 Emanuele Carlo Ganassin Italy
71 Francesca Tonini Italy
72 Claudia Mussa running center club torino Italy
73 Giorgio Truccone Running center club torino Italy
74 PAOLO ZANIBELLI MONTE ORFANO RUNNERS Italy
75 Battista Melesi Team pasturo Italy
76 Gloria Casiraghi Team Valtellina Italy
77 PATRIZIA FAVA SportivaMente a Piedi Italy
78 LUCIANO PIETRELLA runcard Italy
79 Alberto Pilotti Monte Orfano Runners Italy
80 Davide Guzzardi Italy
82 Nicholas Bouchard Atletica Saluzzo Italy
83 Silvia Duni Non Solo Trail Italy
84 Loris Monsorno U.s.d. Cermis Italy
85 stefano silvani Italy
86 Claudio Bertoldini Aspremana Italy
87 Carlo Rota Altitude race Italy
88 Claudio Bertoldini Aspremana Italy
89 Catia Poetini Italy
90 Luca Sajeva Italy
91 Paolo Moschetti Italy
92 Francesco Surace GSA Valsesia Italy
93 Mirko Rosina Team Valtellina ASD Italy
94 Maurizio Gualeni Italy
95 Mauro Lazzeri Italy
96 Claudio Surpi Vikings Warrior OCR team Italy
97 Battista Melesi Team pasturo Italy
98 Ettore Folini GSD Castionetto Italy
99 Diego Mottolini Gp Santi Italy
100 Pietro Oregioni Italy
101 Marina Pettinella Atletica trento Italy
102 Claudio Bertoldini Aspremana Italy
103 Pietro Oregioni Italy
104 Davide Milesi Atletica Valle Brembana Italy
105 Gianmarco Belotti Italy
106 Marina Pettinella Atletica trento Italy
107 Nicholas Bouchard Atletica Saluzzo Italy
111 Gianfranco Marini Atletica Clarina Italy
112 Simone Bianco Avis Marathon Verbania Italy
113 Manuel zambotti Asd val di sole running Italy
115 luigi ceccarelli Orecchiella Garfagnana Italy
116 GABRIELE SIMI S.A. VALCHIESE Italy
117 Alex Rigo Asd Val di Sole Running Italy
120 Luca Bonetti TeamValtellina Italy
121 FABRIZIO DUCA G.P. Talamona Italy
122 Gian Luca MERGA ASD Team Valtellina Italy
123 Matteo Redaelli Carvico Sky Running Italy
124 Giulia Filippi Italy
125 Lucia Moraschinelli GP Talamona Italy
127 Patrick Petey Runcard Italy
128 Italo gihseppe Giannina Sci nordico Sportful Italy
129 Italo Giuseppe Giannina Sci Nordico Sportfull Italy
130 Simone Tampini Pt Skyrunning Italy
131 Alice Testini CO Piateda Italy
132 Mario Imberti Saena Italy
133 FIORENZO SPINI Asd team valtellina Italy
134 Angelo Poletti A. S. D. Circuito running Italy
136 Roberto Toffano Atl. Alta Valtellina Italy
137 angelo antonello ramaglia nuova atletica samverga Italy
138 Roberta Milesi Italy
139 Fabiano Giupponi Italy
140 Luca Sartori ATLETICA TIONE Italy
141 Thomas Gusmeo G.S.A. Cometa Italy
142 Maria Tuccelli Italy
143 Claudia Battaglia A team Italy
144 Omar Franceschetti S.A. Valchiese Italy
152 Alberto Dellavedova Italy
153 SANDRO BORROMINI G.P. TALAMONA Italy
154 Luca Vivaldi Stivo Running Italy
157 Marco Dudine Italy
158 marco bertazzoli ATLETICA PARATICO Italy
159 Alberto Cristofolini Italy
160 Alberto Vender Team Salomon - S.A. Valchiese Italy
161 Francesco Di Mauro ASD INGEGNERI CATANIA Italy
162 Marco Caramati Atletica Manara Italy
163 Giulia Giordani Atletica Manara Italy
164 Carlo Speziali Italy
165 Emanuela Galvani Atletica Gavardo Italy
166 Antonio Talarico Atletica Alta Valtellina Italy
167 Matteo Cassan Team Aldo Moro Paluzza Italy
168 Luca Ruffoni Atletica rigoletto Italy
169 marco sem Italy
170 Lorenzo Cairoli Italy
171 Alberto Pini Atletica verbano Italy
172 Domenico Pietrantoni RUNCARD Italy
173 Pietro Giustina Individuale Italy
174 Edoardo Mosconi val di sole running team Italy
175 Stefano Masciadri O.s.a. Valmadrera Italy
176 Matteo Rollandini Non solo running Italy
177 Fabrizio Lenzini Orecchiella Garfagnana Italy
178 Fabrizio Lenzini Orecchiella Garfagnana Italy
181 Mariarosa Scaffardi Casone Noceto Italy
182 Tite Togni Asd Trail Running Brescia Italy
183 Luca Panciroli Manara Italy
184 paolo zucca acquirunners Italy
185 Emanuele Laurentini Us Nicolosi Italy
186 Roberto Fabbri RomaEcoMaratona Italy
187 Maurizio Maranta Atletica Alta Valtellina Italy
190 Pierluigi Fumagalli Italy
191 STEFANO CHIEZZI UISP CHIANCIANO Italy
192 Simone Bianchi Road Runners Club Milano Italy
193 FRANCESCA GALLI TEAM VALTELLINA ASD Italy
194 Luca Mozzato Italy
195 RAFFAELE ANSELMI Italy
196 DAVIDE TOSETTI Fulgor Prato Sesia Italy
197 Ivan Cotali Atl Lumezzane Italy
198 CRISTINA BONACINA G.P.TALAMONA Italy
200 Emanuele Manzi Team La Sportiva Italy
201 Valentina Belotti Team La Sportiva - Atletica Alta Valtellina Italy
203 nicola lardera pt skyrunning Italy
204 alessia foroni Italy
205 Federico Pedrini Italy
206 PEVERELLI DAVIDE Libero Italy
207 Matteo Pizzorni Italy
208 edoardo capitanio Poliscalve Italy
209 Andrea Sosio Italy
210 Paolo Torriglia Italy
211 Simone Bertini Atletica alta valtellina Italy
212 Clara Serena Run card Italy
213 Silvano Orazio Smedile Zeloforamagno Italy
214 ALBERTO BARBERA ATLETICA VALLESCRIVIA Italy
215 Daniele DAL Pan Italy
216 paolo maggi FIDAL runcard Italy
217 Ivano Paragoni MountainWarriors Italy
218 Davide Paragoni MountainWarriors Italy
219 Filippo Vanini Italy
220 ANZHELA FIBIKH ASD Bergamo Stars Atletica Italy
221 Tommaso De Rosa High Coast Runner Italy
224 Roberto Dell'era Esino c'è Italy
226 CRISTIAN PRADELLA AG MEDIA SPORT ASD Italy
227 Giorgio Deligios Italy
228 Razize Adjiyo GP SANTI NUOVA OLONIO Italy
229 DIEGO ROSSI GP. SANTI NUOVA OLONIO Italy
230 PEVERELLI ELISA AG MEDIA SPORT Italy
231 Nicol Guidolin Italy
232 Alessandra Longo Runcard Italy
233 Federico Amanzio Baserunning Italy
234 Carlo Brivio Polisportiva Cral Bpb asd Italy
235 Aldo Strinati S. S. Lazio atletica leggera Italy
236 Chiara Palenga S. S. Lazio atletica leggera Italy
237 Samantha Galassi La Recastello Radici Group Italy
238 Carlo Beltrami La Recastello Italy
239 Luca Rota La Recastello radici group Italy
240 Nadia Bolis O.S.A. VALMADRERA Italy
241 Antonello Deiana A.S.D. Polisportiva Spinese Atletica Italy
242 Dario Bazzana La recastello Italy
243 Dario Bazzana La recastello Italy
244 Giorgio Robecchi La Recastello Italy
245 Giuliano Greppi O.S.A. VALMADRERA Italy
246 Luciano Merla La Recastello Radici Group Italy
247 Marco Iannantuoni Italy
248 Christopher Gallo La Michetta Italy
249 Lorenzo Rota Martir Carvico Skyrunning Italy
250 Lorenzo Rota Martir Carvico Skyrunning Italy
251 Marco Piazzalunga La Recastello Radici Group Italy
252 Elisa Sortini Team hoka Italy
253 Gianluigi Bellantuoni Us Bormiese Italy
254 Francesco Pedrazzoli Atletica Alta Valtellina Italy
255 Massimo Panzeri Gefo k team Italy
256 Marta Cereda Gefo k team Italy
257 Barbara Moi Asd Runner Trainer Italy
258 Diego Pomoni A.S.D. PREMANA Italy
259 Andrea Pellizzari Valscura Boys Italy
260 Elisa Compagnoni Atletica Alta Valtellina Italy
261 Simone Ligari Resinavaltellina Italy
262 Enrica Mattaboni Castelrider Italy
263 Massimo Zangheri Banda dei Malandrini Italy
264 Gianluca Zugnoni Team Valtellina Italy
265 Diego Denevi Veloclub Lunigiana Italy
266 Alessandro Mauro Asd polisportiva trattoria friuli Italy
267 Rinaldo Redaelli Gefo K Team Italy
269 Gianpietro Mutti La Recastello Radici Group Italy
270 Abbondio Ravasi ASD Team Pasturo Italy
271 Michela Acquistapace SuperGirl Italy
272 DAVIDE CURIONI GP SANTI NUOVA OLONIO Italy
273 Carlo Avallone Poligolfo Formia Italy
274 LUCA CURIONI GP SANTI NUOVA OLONIO Italy
275 Fabio Bortolozzo Italy
276 Mirco De Nardi Italy
277 Annalisa Cretella ASD Amalfi coast sport and more Italy
278 Marilena Fall Sport project vco Italy
279 Francesco Stoppani Ski Team Valsesia Italy
280 Tommaso Maestroni Avis marathon verbania Italy
281 Paolo PELLIS Asd Città dei Castelli Romani Italy
282 Tiziano Zappa A.L.S. Cremella Italy
283 Francesca Mottalini Castelraider Italy
284 Luca Lafranconi ASD FALCHI LECCO Italy
285 Marco Cavallo Asd inrun Italy
286 Paolo Selva AG Media Sport Italy
287 Norman Corradi Forte Corno Run Italy
288 Marco Donina Brenta team Italy
290 Alessandro Gilardi AG Media Sport Italy
291 Carmela Vergura HOKA FAN LADIES Italy
292 Claudio Muller Atletica alta valtellina Italy
293 Fausto Brisaghella Forte Corno Run Italy
294 Carlo Cebula Italy
295 Andrea Franciosi Trail dei Monti Simbruini Italy
296 Francesca Spinsanti Sef stamura Ancona Italy
297 MATTEO CITTONI ATLETICA ALTO LARIO Italy
298 Umberto Pignatiello Vesuvio lives Italy
299 Mauro Figliuolo Italy
300 Daniele Calandri Scott InRun Italy
301 Riccardo Preda Ski team valsesia Italy
302 Elena Peracca Italy
303 raimondo marchesin Zena Runners Italy
304 Andrea Caccamo Team KV Lagunc Italy
305 Dionigi Gianola A.S.Premana Italy
306 Marco Ghiglieri Italy
307 Giorgia Greppi Italy
308 Sonia Carli Als cremella Italy
309 Kristel Mottin Brooks Run Happy Team Italy Italy
310 ILARY PONCIA AG Media Sport Italy
311 Pietro Pinamonti Skyrunners Le Vigne Vicenza Italy
312 Chiara Giovenzana AG Media Sport Italy
313 Cristina Oregioni AG Media Sport Italy
314 Federico Vedovelli AG Media Sport Italy
315 Argentina Necchi AG Media Sport Italy
316 Fabio Scaramella Runcard Italy
317 ENRICO BOTTER Podistica Pontelungo Italy
318 Massimo Ronza Poligolfo Italy
319 Simona Tirinzoni Run card Italy
320 Stefano Farinelli Trail running project Italy
322 Roberto Tolari Orecchiella Garfagnana Italy
323 Massimiliano Rossi SanJackTrial Italy
324 Giacomo Rossi FiaveTrial Italy
325 Michele Merelli Recastello Italy
326 Denis Ricetti Italy
327 Alessio Giancola asd mountain lab Italy
328 Alessio Giancola asd mountain lab Italy
329 Daniele Dal Santo Italy
330 Simone Arrigoni Gs orobie Italy
331 Vladimir Kabetaj Banda dei Malandrini Italy
332 Daniele Cotti A.M.R. Angolo Mountain Running Italy
333 EMILIANO TARAMELLI Italy
334 Riccardo Ugo Italy
335 Daniele Cotti A.M.R. Angolo Mountain Running Italy
337 Fabio Petrizzo Atletica Buja Italy
338 Silvana Collizzoli Forte Corno Run Italy
339 Franco Nana Castelraider Italy
342 Michela Della Maddalena Castelraider Italy
343 Vincenzo Fiorenzo GS LA PIAVE 2000 Italy
345 Alessandro Gelmi US MALONNO Italy
346 Giuseppe Di Ciancia Italy
348 Luca Trapani PT SKYRUNNING Italy
349 Chiara Gelpi AG Media Sport Italy
350 Natascia Fontana AG Media Sport Italy
351 Linda Fenaroli AG Media Sport Italy
352 Giada Rossini AG Media Sport Italy
353 Maddy Biocca AG Media Sport Italy
354 Davide Guazzoni Italy
355 Cristiano Zanchi Italy
356 Marco Goglino Atletica Roata Chiusani Italy
357 Andrea Bruni Italy
358 Monica Colombo Cremella Italy
360 Monica Colombo Cremella Italy
361 Cesare Iacovacci Asd pipparunners Italy
363 Anita Zanatta HOKA FAN LADIES Italy
366 Giacomo Spreafico Italy
367 Luca Marchesi Italy
370 Maurizio Acquistapace Team Pasturo Italy
371 Alessandro Fiorello Team Marguareis Italy
372 cesare iacovacci asd pipparunnes Italy
373 Paola Soffientini Classe 4^A Italy
374 Margherita Mariani Classe 4^A Italy
375 Marta Novelli Classe 4^A Italy
376 Flavio Cavallotti Classe 4^A Italy
377 Alberto Scaglione Asd Atletica Mondello Italy
378 Caterina Bascapè Classe 4^A Italy
379 Alessandro Porta Classe 4^A Italy
380 Tecla Berselli Classe 4^A Italy
381 Filippo D'Andrea Classe 4^A Italy
382 Letizia Brambilla Classe 4^A Italy
383 Anna Sofia Ramaccini Classe 4^A Italy
384 Tommaso Meregalli Classe 4^A Italy
385 Sara Viola Albertini Classe 4^A Italy
386 Ludovica Silvi Classe 4^A Italy
387 Caterina Stramondinoli Classe 4^A Italy
388 Maurizio Massimo Pt skyrunning Italy
389 Barbara Barzanó Classe 4^A Italy
390 Paola Montanaro Classe 4^A Italy
391 Veronica Maran Skyrunners Le Vigne Vicenza Italy
392 Paolo Selva Ag media sport Italy
393 Stefano Silvani Amici Madonna della neve lagunc Italy
394 marta.tatananni1987@gmail.com marta.tatananni1987@gmail.com Italy
395 Daniele Dal Santo Italy
397 Angelo Ferracchiati Italy
398 Angelo Ferracchiati Italy
400 LAURA DE CIAN DOLOMITIMING Italy
401 Arianna Masa Cai Colico Italy
402 Valerio Masa Cai Colico Italy
403 Matteo Porro Atletica Mariano Comense Italy
405 Alberto Onelia Italy
406 Andres Sanz Italy
407 Alessandro Morassi Team Aldo Moro Paluzza Italy
409 fabio gennaro Italy
410 Erica Giors run card Italy
411 Augusto Onelli Karmarun ( Runcard) Italy
413 Stefano Barbetta Classe 4^A Italy
414 Marco Mazzoni G.P. TALAMONA Italy
415 Nicola Roncelli Runners Bergamo Italy
416 Lorenzo Zaffarini Italy
417 Micaela Piatti Italy
419 Davide Torracini GP Talamona Italy
420 Nicola Spreafico A.s.d. Falchi Lecco Italy
421 Daniele Nava Atletica Alta Valtellina Italy
422 ILARIA BULANTI POLISPORTIVA ALBOSAGGIA Italy
423 SARA DECENSI POLISPORTIVA ALBOSAGGIA Italy
424 Stefano Puiatti Libertas Porcia Italy
425 luca malgarida us malonno Italy
426 Venanzio Compagnoni Atletica Alta Valtellina Italy
427 Divina Taviani Bradipo Zoppo Italy
428 PAOLO TAGLIETTI MARATHON CREMONA ASD Italy
429 Enrico Cavallo Italy
430 Alex Pinamonti Italy
431 carmela vergura HOKA FAN LADIES Italy
432 Alessandra Valgoi Atl. Alta Valtellina Italy
433 chiara sacchi Zenithal Team Italy
434 Luca Merli Atletica Valchiese Italy
435 Astrid Luciano LA RECASTELLO RADICI GROUP Italy
436 Cristian Adami LA RECASTELLO RADICI GROUP Italy
437 Piero Belviso GS Celano Italy
438 Marco Ferrazzo Italy
439 Giorgio Sciolla Italy
440 Andrea Parolari Us malonno Italy
441 Moreno Baraiolo Team Valtellina Italy
442 Andrea Parolari Amr Italy
443 Marco Caporalini Italy
444 Federico Cabano Tretti (Tellaro trail team) Italy
445 Paolo Giannetti Tellaro Trail Team Italy
446 Giuseppe Clemente Bergamo Stars Atletica Italy
448 MARGHERITA PASTORE ASD AMALFI COAST SPORT AND MORE Italy
449 Riccardo Bolzon Italy
450 Gabriele Panizza GP Santi Nuova Olonio Italy
451 Serena Piganzoli Sport race valtellina Italy
452 Luca Cornaggia Italy
453 Pierangelo Cornaggia Sport race Valtellina Italy
454 Gianluca Landi Sport race Valtellina Italy
455 Alberto Bacchini Italy
456 paola Zambrini Italy
457 Alessandro Fratton Trentino Lagorai Team Italy
459 Luca Lazzoni Tellaro Trail team Italy
460 Sabrina Paci Tellaro Trail team Italy
461 Christian Arici Italy
462 Gaetano Pirrone ASD INGEGNERI CATANIA Italy
463 LAURA GRENOVILLE Italy
465 MARIO PORCELLI Italy
466 Luigi Targhettini Valchiese Italy
467 Luca Maurino Valle stura sp Italy
468 Graziano Giordanengo Asd DRAGONERO Italy
469 Marco Cardarelli ESERCITO CE.SEL.NA FOLIGNO Italy
470 Angelo Russo Asdbfiamme argento Italy
471 Nicola Carlesso Italy
472 Valentino Speziali Italy
475 Damiano Zambotti U.s.a.m. Baitona Italy
476 Guido Girardi ASD SS LIMONESE Italy
477 Davide Malatesta Team Mammut Italy
479 Angelo Galli Gsa Cometa Italy
480 MARCO STEFANO BIANCHI Italy
481 Giancarlo Parola Asd Valle Stura Sport Italy
482 giuliano lodi Italy
483 Luca Del Pero Asd Falchi Lecco Italy
484 Andrea Prandi Team Dynafit Italy
486 Davide Magnini Esercito Italy
487 Letizia Ambrosini Italy
488 Erik Panatti Team KV Lagunc Italy
491 Elisa Desco Team COMPRESSPORT - SCARPA Italy
492 Alex Baldaccini Team HOKA Italy
493 Hannes Perkmann Team Dynafit Italy
56 Mirco Negri PT SKYRUNNING Jersey
109 Atsushi Yamamoto Japan Skyrunning Association Japan
126 FUJIO MIYACHI RUNNING ZUSHI Japan
458 Mohamed Ait moha Bumbasina run Morocco
474 Moussa Moukhlis Libero Morocco
118 Minerva Hernandez Towerruning Mexico Mexico
119 Servando Rafael Márquez Nava Towerruning Mexico Mexico
135 Arturo Velazquez Towerruning mexico Mexico
145 Arturo Velázquez Towerruning mexico Mexico
146 Arturo Velázquez Towerruning mexico Mexico
147 Arturo Velázquez Towerruning mexico Mexico
148 Alejandra O Sánchez Towerruning mexico Mexico
149 Roberto Velázquez Towerruning mexico Mexico
150 Roberto Velázquez Towerruning mexico Mexico
151 Roberto Velázquez Towerruning mexico Mexico
188 Leticia Saucedo Mexico
336 Jaime Huerta Ochoa Towerrunning México Mexico
396 Marina Yaret Chacón Towerrunning México Mexico
108 SURESH KUMAR GOOBINNAAN MALAYSIA Malaysia
289 Waiching Soh Malaysia Towerrunning Association Malaysia
347 Lorna Wong Malaysia
359 Mariana Dima obiettivo aperitivo Romania
189 Tony Cuzic Sweden
155 Chin Bok ONG TowerrunningSG Singapore
156 ONG Chin Bok TowerrunningSG Singapore
199 LYNN LIM LYNN LIM TowerrunningSG Singapore
202 Mui Yee Mui Yee TowerrunningSG Singapore
344 Steven CHEE Singapore
362 Benjamin Tong Singapore
364 Steven CHEE TowerrunningSg Singapore
365 Benjamin Tong TowerrunningSG Singapore
489 Sio Eng Koh Singapore
490 Steven Chee TowerRunningSG Singapore
225 Louis Kugel United States
369 Marsha O'Loughlin Towerrunning USA United States