Entries list

Sponsor tecnici

Bib number First name Last name Team Nationality
248 Christopher Gallo La Michetta Italy
271 Michela Acquistapace SuperGirl Italy
370 Maurizio Acquistapace Team Pasturo Italy
436 Cristian Adami LA RECASTELLO RADICI GROUP Italy
228 Razize Adjiyo GP SANTI NUOVA OLONIO Italy
464 Trine Adsersen Denmark
458 Mohamed Ait moha Bumbasina run Morocco
385 Sara Viola Albertini Classe 4^A Italy
233 Federico Amanzio Baserunning Italy
487 Letizia Ambrosini Italy
195 RAFFAELE ANSELMI Italy
461 Christian Arici Italy
330 Simone Arrigoni Gs orobie Italy
273 Carlo Avallone Poligolfo Formia Italy
455 Alberto Bacchini Italy
492 Alex Baldaccini Team HOKA Italy
441 Moreno Baraiolo Team Valtellina Italy
19 Giuseppe Barbera Runcard
214 ALBERTO BARBERA ATLETICA VALLESCRIVIA Italy
413 Stefano Barbetta Classe 4^A Italy
389 Barbara Barzanó Classe 4^A Italy
378 Caterina Bascapè Classe 4^A Italy
143 Claudia Battaglia A team Italy
242 Dario Bazzana La recastello Italy
243 Dario Bazzana La recastello Italy
418 Gretta Beckett Adidas runners Ireland
253 Gianluigi Bellantuoni Us Bormiese Italy
105 Gianmarco Belotti Italy
201 Valentina Belotti Team La Sportiva - Atletica Alta Valtellina Italy
238 Carlo Beltrami La Recastello Italy
437 Piero Belviso GS Celano Italy
69 Giorgio Berlanda SSD TREMALZO Italy
380 Tecla Berselli Classe 4^A Italy
158 marco bertazzoli ATLETICA PARATICO Italy
211 Simone Bertini Atletica alta valtellina Italy
86 Claudio Bertoldini Aspremana Italy
88 Claudio Bertoldini Aspremana Italy
102 Claudio Bertoldini Aspremana Italy
192 Simone Bianchi Road Runners Club Milano Italy
480 MARCO STEFANO BIANCHI Italy
112 Simone Bianco Avis Marathon Verbania Italy
18 Niccolò Biazzetti ASD atletica Canavesana
353 Maddy Biocca AG Media Sport Italy
240 Nadia Bolis O.S.A. VALMADRERA Italy
17 Luca Bolza
449 Riccardo Bolzon Italy
198 CRISTINA BONACINA G.P.TALAMONA Italy
120 Luca Bonetti TeamValtellina Italy
153 SANDRO BORROMINI G.P. TALAMONA Italy
275 Fabio Bortolozzo Italy
317 ENRICO BOTTER Podistica Pontelungo Italy
82 Nicholas Bouchard Atletica Saluzzo Italy
107 Nicholas Bouchard Atletica Saluzzo Italy
268 Mark Bourne La Sportiva Australia Australia
382 Letizia Brambilla Classe 4^A Italy
368 Alison Brewer Stair Climbing Australia Australia
408 Alison Brewer Stair Climbing Australia Australia
22 Nicola Brida Brenta team
293 Fausto Brisaghella Forte Corno Run Italy
234 Carlo Brivio Polisportiva Cral Bpb asd Italy
357 Andrea Bruni Italy
422 ILARIA BULANTI POLISPORTIVA ALBOSAGGIA Italy
404 Marcus Burgess Stair Climbing Australia Australia
444 Federico Cabano Tretti (Tellaro trail team) Italy
304 Andrea Caccamo Team KV Lagunc Italy
170 Lorenzo Cairoli Italy
300 Daniele Calandri Scott InRun Italy
208 edoardo capitanio Poliscalve Italy
443 Marco Caporalini Italy
162 Marco Caramati Atletica Manara Italy
469 Marco Cardarelli ESERCITO CE.SEL.NA FOLIGNO Italy
471 Nicola Carlesso Italy
308 Sonia Carli Als cremella Italy
65 Rinaldo Casali Italy
76 Gloria Casiraghi Team Valtellina Italy
167 Matteo Cassan Team Aldo Moro Paluzza Italy
62 Marci Castelnuovo G.s.a. Cometa Italy
285 Marco Cavallo Asd inrun Italy
429 Enrico Cavallo Italy
376 Flavio Cavallotti Classe 4^A Italy
294 Carlo Cebula Italy
24 luigi ceccarelli Orecchiella Garfagnana
115 luigi ceccarelli Orecchiella Garfagnana Italy
256 Marta Cereda Gefo k team Italy
396 Marina Yaret Chacón Towerrunning México Mexico
344 Steven CHEE Singapore
364 Steven CHEE TowerrunningSg Singapore
490 Steven Chee TowerRunningSG Singapore
191 STEFANO CHIEZZI UISP CHIANCIANO Italy
156 ONG Chin Bok TowerrunningSG Singapore
297 MATTEO CITTONI ATLETICA ALTO LARIO Italy
446 Giuseppe Clemente Bergamo Stars Atletica Italy
179 Emmie Collinge Atletica Alta Valtellina/On Running United Kingdom
222 peter collinge Ripley Running Club United Kingdom
223 maddy collinge Mansfield Harriers United Kingdom
338 Silvana Collizzoli Forte Corno Run Italy
2 DEVIS COLOMBINI GP TALAMONA
25 Gianluca Colombini GP Talamona
50 Marco Colombo GSA Cometa Team Skyrace Italy
358 Monica Colombo Cremella Italy
360 Monica Colombo Cremella Italy
3 Nicola Cominetti TriBo
54 Nicola Cominetti TriBo Italy
260 Elisa Compagnoni Atletica Alta Valtellina Italy
426 Venanzio Compagnoni Atletica Alta Valtellina Italy
15 Vincenzo Corbo
52 Vincenzo Corbo Italy
452 Luca Cornaggia Italy
453 Pierangelo Cornaggia Sport race Valtellina Italy
287 Norman Corradi Forte Corno Run Italy
197 Ivan Cotali Atl Lumezzane Italy
332 Daniele Cotti A.M.R. Angolo Mountain Running Italy
335 Daniele Cotti A.M.R. Angolo Mountain Running Italy
277 Annalisa Cretella ASD Amalfi coast sport and more Italy
47 Sabina Crispi Team Pasturo Italy
48 Sabina Crispi Team Pasturo Italy
159 Alberto Cristofolini Italy
272 DAVIDE CURIONI GP SANTI NUOVA OLONIO Italy
274 LUCA CURIONI GP SANTI NUOVA OLONIO Italy
189 Tony Cuzic Sweden
381 Filippo D'Andrea Classe 4^A Italy
215 Daniele DAL Pan Italy
329 Daniele Dal Santo Italy
395 Daniele Dal Santo Italy
206 PEVERELLI DAVIDE Libero Italy
400 LAURA DE CIAN DOLOMITIMING Italy
53 Sara De Lorenzi GSA Cometa Team Skyrace Italy
276 Mirco De Nardi Italy
221 Tommaso De Rosa High Coast Runner Italy
423 SARA DECENSI POLISPORTIVA ALBOSAGGIA Italy
51 Danilo Dei Cas G.S.A. Cometa Italy
241 Antonello Deiana A.S.D. Polisportiva Spinese Atletica Italy
483 Luca Del Pero Asd Falchi Lecco Italy
227 Giorgio Deligios Italy
224 Roberto Dell'era Esino c'è Italy
342 Michela Della Maddalena Castelraider Italy
46 Andrea Della Rovere G.S.A. Cometa Italy
152 Alberto Dellavedova Italy
265 Diego Denevi Veloclub Lunigiana Italy
491 Elisa Desco Team COMPRESSPORT - SCARPA Italy
346 Giuseppe Di Ciancia Italy
6 Davide Di Gennaro Road Runners Club Milano
161 Francesco Di Mauro ASD INGEGNERI CATANIA Italy
4 Francesco di vita team valtellina asd
359 Mariana Dima obiettivo aperitivo Romania
288 Marco Donina Brenta team Italy
121 FABRIZIO DUCA G.P. Talamona Italy
157 Marco Dudine Italy
83 Silvia Duni Non Solo Trail Italy
110 Remi Dupuis Courir en Livradois Forez France
230 PEVERELLI ELISA AG MEDIA SPORT Italy
186 Roberto Fabbri RomaEcoMaratona Italy
278 Marilena Fall Sport project vco Italy
320 Stefano Farinelli Trail running project Italy
77 PATRIZIA FAVA SportivaMente a Piedi Italy
351 Linda Fenaroli AG Media Sport Italy
397 Angelo Ferracchiati Italy
398 Angelo Ferracchiati Italy
438 Marco Ferrazzo Italy
220 ANZHELA FIBIKH ASD Bergamo Stars Atletica Italy
299 Mauro Figliuolo Italy
124 Giulia Filippi Italy
7 Alessandro Fiorello Team Marguareis
371 Alessandro Fiorello Team Marguareis Italy
343 Vincenzo Fiorenzo GS LA PIAVE 2000 Italy
81 Mathias Floerke Treppenlauf MF Germany
98 Ettore Folini GSD Castionetto Italy
58 Cristina Fontana Italy
350 Natascia Fontana AG Media Sport Italy
204 alessia foroni Italy
144 Omar Franceschetti S.A. Valchiese Italy
295 Andrea Franciosi Trail dei Monti Simbruini Italy
457 Alessandro Fratton Trentino Lagorai Team Italy
190 Pierluigi Fumagalli Italy
13 Angelica Gaffuri
237 Samantha Galassi La Recastello Radici Group Italy
180 Phil Gale Atletica Alta Valtellina United Kingdom
193 FRANCESCA GALLI TEAM VALTELLINA ASD Italy
479 Angelo Galli Gsa Cometa Italy
165 Emanuela Galvani Atletica Gavardo Italy
70 Emanuele Carlo Ganassin Italy
412 Laura Gapski Ravenshead Running United Kingdom
345 Alessandro Gelmi US MALONNO Italy
349 Chiara Gelpi AG Media Sport Italy
409 fabio gennaro Italy
10 Danilo Genovina
306 Marco Ghiglieri Italy
327 Alessio Giancola asd mountain lab Italy
328 Alessio Giancola asd mountain lab Italy
445 Paolo Giannetti Tellaro Trail Team Italy
128 Italo gihseppe Giannina Sci nordico Sportful Italy
129 Italo Giuseppe Giannina Sci Nordico Sportfull Italy
305 Dionigi Gianola A.S.Premana Italy
290 Alessandro Gilardi AG Media Sport Italy
468 Graziano Giordanengo Asd DRAGONERO Italy
163 Giulia Giordani Atletica Manara Italy
410 Erica Giors run card Italy
312 Chiara Giovenzana AG Media Sport Italy
476 Guido Girardi ASD SS LIMONESE Italy
139 Fabiano Giupponi Italy
173 Pietro Giustina Individuale Italy
356 Marco Goglino Atletica Roata Chiusani Italy
108 SURESH KUMAR GOOBINNAAN MALAYSIA Malaysia
463 LAURA GRENOVILLE Italy
245 Giuliano Greppi O.S.A. VALMADRERA Italy
307 Giorgia Greppi Italy
94 Maurizio Gualeni Italy
354 Davide Guazzoni Italy
231 Nicol Guidolin Italy
141 Thomas Gusmeo G.S.A. Cometa Italy
80 Davide Guzzardi Italy
485 David Harris United Kingdom
118 Minerva Hernandez Towerruning Mexico Mexico
336 Jaime Huerta Ochoa Towerrunning México Mexico
361 Cesare Iacovacci Asd pipparunners Italy
372 cesare iacovacci asd pipparunnes Italy
247 Marco Iannantuoni Italy
132 Mario Imberti Saena Italy
340 Joris Jacquard INFOSPORT-LOIRET France
331 Vladimir Kabetaj Banda dei Malandrini Italy
489 Sio Eng Koh Singapore
225 Louis Kugel United States
284 Luca Lafranconi ASD FALCHI LECCO Italy
454 Gianluca Landi Sport race Valtellina Italy
203 nicola lardera pt skyrunning Italy
399 Stiig Larsen Team Fiona & Carlo Denmark
20 Roberto Lattuada Team 3 esse
185 Emanuele Laurentini Us Nicolosi Italy
95 Mauro Lazzeri Italy
459 Luca Lazzoni Tellaro Trail team Italy
177 Fabrizio Lenzini Orecchiella Garfagnana Italy
178 Fabrizio Lenzini Orecchiella Garfagnana Italy
261 Simone Ligari Resinavaltellina Italy
482 giuliano lodi Italy
232 Alessandra Longo Runcard Italy
435 Astrid Luciano LA RECASTELLO RADICI GROUP Italy
199 LYNN LIM LYNN LIM TowerrunningSG Singapore
280 Tommaso Maestroni Avis marathon verbania Italy
216 paolo maggi FIDAL runcard Italy
486 Davide Magnini Esercito Italy
477 Davide Malatesta Team Mammut Italy
425 luca malgarida us malonno Italy
200 Emanuele Manzi Team La Sportiva Italy
391 Veronica Maran Skyrunners Le Vigne Vicenza Italy
187 Maurizio Maranta Atletica Alta Valtellina Italy
367 Luca Marchesi Italy
303 raimondo marchesin Zena Runners Italy
59 Paolo Marcon Italy
374 Margherita Mariani Classe 4^A Italy
111 Gianfranco Marini Atletica Clarina Italy
119 Servando Rafael Márquez Nava Towerruning Mexico Mexico
394 marta.tatananni1987@gmail.com marta.tatananni1987@gmail.com Italy
447 Pascual Martínez Asín Spain
401 Arianna Masa Cai Colico Italy
402 Valerio Masa Cai Colico Italy
175 Stefano Masciadri O.s.a. Valmadrera Italy
9 Luca Masoero
388 Maurizio Massimo Pt skyrunning Italy
262 Enrica Mattaboni Castelrider Italy
467 Luca Maurino Valle stura sp Italy
266 Alessandro Mauro Asd polisportiva trattoria friuli Italy
57 Andrea Mazzoni Gruppo Podistico Talamona - Team K2 Valtellina Italy
414 Marco Mazzoni G.P. TALAMONA Italy
75 Battista Melesi Team pasturo Italy
97 Battista Melesi Team pasturo Italy
384 Tommaso Meregalli Classe 4^A Italy
325 Michele Merelli Recastello Italy
122 Gian Luca MERGA ASD Team Valtellina Italy
246 Luciano Merla La Recastello Radici Group Italy
434 Luca Merli Atletica Valchiese Italy
67 Massimiliano Meroni SEV Valmadrera Italy
104 Davide Milesi Atletica Valle Brembana Italy
138 Roberta Milesi Italy
64 Nilo Mitta Ptskyranning Italy
126 FUJIO MIYACHI RUNNING ZUSHI Japan
257 Barbara Moi Asd Runner Trainer Italy
84 Loris Monsorno U.s.d. Cermis Italy
390 Paola Montanaro Classe 4^A Italy
125 Lucia Moraschinelli GP Talamona Italy
407 Alessandro Morassi Team Aldo Moro Paluzza Italy
91 Paolo Moschetti Italy
174 Edoardo Mosconi val di sole running team Italy
68 Paolo Motta Team Valtellina asd Italy
283 Francesca Mottalini Castelraider Italy
309 Kristel Mottin Brooks Run Happy Team Italy Italy
99 Diego Mottolini Gp Santi Italy
474 Moussa Moukhlis Libero Morocco
194 Luca Mozzato Italy
202 Mui Yee Mui Yee TowerrunningSG Singapore
292 Claudio Muller Atletica alta valtellina Italy
72 Claudia Mussa running center club torino Italy
269 Gianpietro Mutti La Recastello Radici Group Italy
339 Franco Nana Castelraider Italy
421 Daniele Nava Atletica Alta Valtellina Italy
315 Argentina Necchi AG Media Sport Italy
56 Mirco Negri PT SKYRUNNING Jersey
375 Marta Novelli Classe 4^A Italy
369 Marsha O'Loughlin Towerrunning USA United States
405 Alberto Onelia Italy
411 Augusto Onelli Karmarun ( Runcard) Italy
155 Chin Bok ONG TowerrunningSG Singapore
100 Pietro Oregioni Italy
103 Pietro Oregioni Italy
313 Cristina Oregioni AG Media Sport Italy
460 Sabrina Paci Tellaro Trail team Italy
236 Chiara Palenga S. S. Lazio atletica leggera Italy
488 Erik Panatti Team KV Lagunc Italy
183 Luca Panciroli Manara Italy
450 Gabriele Panizza GP Santi Nuova Olonio Italy
255 Massimo Panzeri Gefo k team Italy
217 Ivano Paragoni MountainWarriors Italy
218 Davide Paragoni MountainWarriors Italy
481 Giancarlo Parola Asd Valle Stura Sport Italy
440 Andrea Parolari Us malonno Italy
442 Andrea Parolari Amr Italy
448 MARGHERITA PASTORE ASD AMALFI COAST SPORT AND MORE Italy
1 Matteo Pastori Italy
5 Alessandra Pedrazzini U. S. Bormiese atl.
254 Francesco Pedrazzoli Atletica Alta Valtellina Italy
205 Federico Pedrini Italy
16 Paolo Pellis ASD CITTÀ CASTELLI ROMANI
281 Paolo PELLIS Asd Città dei Castelli Romani Italy
259 Andrea Pellizzari Valscura Boys Italy
302 Elena Peracca Italy
493 Hannes Perkmann Team Dynafit Italy
127 Patrick Petey Runcard Italy
337 Fabio Petrizzo Atletica Buja Italy
101 Marina Pettinella Atletica trento Italy
106 Marina Pettinella Atletica trento Italy
60 Marusca Piatta 2002 Marathon Club Italy
417 Micaela Piatti Italy
251 Marco Piazzalunga La Recastello Radici Group Italy
341 Maria Pia Piemontese Stair Climbing Australia Australia
172 Domenico Pietrantoni RUNCARD Italy
78 LUCIANO PIETRELLA runcard Italy
451 Serena Piganzoli Sport race valtellina Italy
298 Umberto Pignatiello Vesuvio lives Italy
79 Alberto Pilotti Monte Orfano Runners Italy
311 Pietro Pinamonti Skyrunners Le Vigne Vicenza Italy
430 Alex Pinamonti Italy
171 Alberto Pini Atletica verbano Italy
462 Gaetano Pirrone ASD INGEGNERI CATANIA Italy
207 Matteo Pizzorni Italy
89 Catia Poetini Italy
134 Angelo Poletti A. S. D. Circuito running Italy
12 Diego Pomoni A.s.d. PREMANA
258 Diego Pomoni A.S.D. PREMANA Italy
310 ILARY PONCIA AG Media Sport Italy
465 MARIO PORCELLI Italy
403 Matteo Porro Atletica Mariano Comense Italy
379 Alessandro Porta Classe 4^A Italy
226 CRISTIAN PRADELLA AG MEDIA SPORT ASD Italy
484 Andrea Prandi Team Dynafit Italy
301 Riccardo Preda Ski team valsesia Italy
424 Stefano Puiatti Libertas Porcia Italy
383 Anna Sofia Ramaccini Classe 4^A Italy
137 angelo antonello ramaglia nuova atletica samverga Italy
270 Abbondio Ravasi ASD Team Pasturo Italy
114 Neil Halstead Ravo Mansfield Harriers United Kingdom
8 Carlo Rea San Casto Skyrace asd
123 Matteo Redaelli Carvico Sky Running Italy
267 Rinaldo Redaelli Gefo K Team Italy
21 Andrea Regis Pam mondovì
326 Denis Ricetti Italy
117 Alex Rigo Asd Val di Sole Running Italy
66 Alessandro Riva G.S.A. Cometa Italy
244 Giorgio Robecchi La Recastello Italy
321 Marcos Rodríguez Hernández CD Cráter 28N Spain
176 Matteo Rollandini Non solo running Italy
415 Nicola Roncelli Runners Bergamo Italy
318 Massimo Ronza Poligolfo Italy
93 Mirko Rosina Team Valtellina ASD Italy
229 DIEGO ROSSI GP. SANTI NUOVA OLONIO Italy
323 Massimiliano Rossi SanJackTrial Italy
324 Giacomo Rossi FiaveTrial Italy
352 Giada Rossini AG Media Sport Italy
55 Alessandro Rostagno ASD VIGONECHECORRE Italy
87 Carlo Rota Altitude race Italy
239 Luca Rota La Recastello radici group Italy
249 Lorenzo Rota Martir Carvico Skyrunning Italy
250 Lorenzo Rota Martir Carvico Skyrunning Italy
168 Luca Ruffoni Atletica rigoletto Italy
470 Angelo Russo Asdbfiamme argento Italy
433 chiara sacchi Zenithal Team Italy
90 Luca Sajeva Italy
148 Alejandra O Sánchez Towerruning mexico Mexico
406 Andres Sanz Italy
140 Luca Sartori ATLETICA TIONE Italy
188 Leticia Saucedo Mexico
181 Mariarosa Scaffardi Casone Noceto Italy
377 Alberto Scaglione Asd Atletica Mondello Italy
316 Fabio Scaramella Runcard Italy
23 Kristian Scenini Polisportiva Albosaggia
439 Giorgio Sciolla Italy
286 Paolo Selva AG Media Sport Italy
392 Paolo Selva Ag media sport Italy
169 marco sem Italy
212 Clara Serena Run card Italy
85 stefano silvani Italy
393 Stefano Silvani Amici Madonna della neve lagunc Italy
386 Ludovica Silvi Classe 4^A Italy
116 GABRIELE SIMI S.A. VALCHIESE Italy
213 Silvano Orazio Smedile Zeloforamagno Italy
373 Paola Soffientini Classe 4^A Italy
289 Waiching Soh Malaysia Towerrunning Association Malaysia
252 Elisa Sortini Team hoka Italy
209 Andrea Sosio Italy
11 Anna Speziali Niente
164 Carlo Speziali Italy
472 Valentino Speziali Italy
133 FIORENZO SPINI Asd team valtellina Italy
296 Francesca Spinsanti Sef stamura Ancona Italy
366 Giacomo Spreafico Italy
420 Nicola Spreafico A.s.d. Falchi Lecco Italy
279 Francesco Stoppani Ski Team Valsesia Italy
387 Caterina Stramondinoli Classe 4^A Italy
235 Aldo Strinati S. S. Lazio atletica leggera Italy
92 Francesco Surace GSA Valsesia Italy
96 Claudio Surpi Vikings Warrior OCR team Italy
428 PAOLO TAGLIETTI MARATHON CREMONA ASD Italy
166 Antonio Talarico Atletica Alta Valtellina Italy
130 Simone Tampini Pt Skyrunning Italy
333 EMILIANO TARAMELLI Italy
466 Luigi Targhettini Valchiese Italy
427 Divina Taviani Bradipo Zoppo Italy
131 Alice Testini CO Piateda Italy
473 Amber Thompson Stair climbing Australia Australia
319 Simona Tirinzoni Run card Italy
136 Roberto Toffano Atl. Alta Valtellina Italy
182 Tite Togni Asd Trail Running Brescia Italy
322 Roberto Tolari Orecchiella Garfagnana Italy
362 Benjamin Tong Singapore
365 Benjamin Tong TowerrunningSG Singapore
71 Francesca Tonini Italy
419 Davide Torracini GP Talamona Italy
210 Paolo Torriglia Italy
196 DAVIDE TOSETTI Fulgor Prato Sesia Italy
348 Luca Trapani PT SKYRUNNING Italy
73 Giorgio Truccone Running center club torino Italy
142 Maria Tuccelli Italy
334 Riccardo Ugo Italy
432 Alessandra Valgoi Atl. Alta Valtellina Italy
14 Giuseppe Valnegri
61 Giuseppe Valnegri Italy
63 Mirko Valnegri Run card Italy
219 Filippo Vanini Italy
314 Federico Vedovelli AG Media Sport Italy
135 Arturo Velazquez Towerruning mexico Mexico
145 Arturo Velázquez Towerruning mexico Mexico
146 Arturo Velázquez Towerruning mexico Mexico
147 Arturo Velázquez Towerruning mexico Mexico
149 Roberto Velázquez Towerruning mexico Mexico
150 Roberto Velázquez Towerruning mexico Mexico
151 Roberto Velázquez Towerruning mexico Mexico
160 Alberto Vender Team Salomon - S.A. Valchiese Italy
291 Carmela Vergura HOKA FAN LADIES Italy
431 carmela vergura HOKA FAN LADIES Italy
154 Luca Vivaldi Stivo Running Italy
478 Suzy Walsham Nike Australia
347 Lorna Wong Malaysia
109 Atsushi Yamamoto Japan Skyrunning Association Japan
416 Lorenzo Zaffarini Italy
113 Manuel zambotti Asd val di sole running Italy
475 Damiano Zambotti U.s.a.m. Baitona Italy
456 paola Zambrini Italy
363 Anita Zanatta HOKA FAN LADIES Italy
355 Cristiano Zanchi Italy
263 Massimo Zangheri Banda dei Malandrini Italy
74 PAOLO ZANIBELLI MONTE ORFANO RUNNERS Italy
282 Tiziano Zappa A.L.S. Cremella Italy
184 paolo zucca acquirunners Italy
264 Gianluca Zugnoni Team Valtellina Italy