Entries list

Sponsor tecnici

Bib number First name Last name Team Nationality
493 Hannes Perkmann Team Dynafit Italy
492 Alex Baldaccini Team HOKA Italy
491 Elisa Desco Team COMPRESSPORT - SCARPA Italy
490 Steven Chee TowerRunningSG Singapore
489 Sio Eng Koh Singapore
488 Erik Panatti Team KV Lagunc Italy
487 Letizia Ambrosini Italy
486 Davide Magnini Esercito Italy
485 David Harris United Kingdom
484 Andrea Prandi Team Dynafit Italy
483 Luca Del Pero Asd Falchi Lecco Italy
482 giuliano lodi Italy
481 Giancarlo Parola Asd Valle Stura Sport Italy
480 MARCO STEFANO BIANCHI Italy
479 Angelo Galli Gsa Cometa Italy
478 Suzy Walsham Nike Australia
477 Davide Malatesta Team Mammut Italy
476 Guido Girardi ASD SS LIMONESE Italy
475 Damiano Zambotti U.s.a.m. Baitona Italy
474 Moussa Moukhlis Libero Morocco
473 Amber Thompson Stair climbing Australia Australia
472 Valentino Speziali Italy
471 Nicola Carlesso Italy
470 Angelo Russo Asdbfiamme argento Italy
469 Marco Cardarelli ESERCITO CE.SEL.NA FOLIGNO Italy
468 Graziano Giordanengo Asd DRAGONERO Italy
467 Luca Maurino Valle stura sp Italy
466 Luigi Targhettini Valchiese Italy
465 MARIO PORCELLI Italy
464 Trine Adsersen Denmark
463 LAURA GRENOVILLE Italy
462 Gaetano Pirrone ASD INGEGNERI CATANIA Italy
461 Christian Arici Italy
460 Sabrina Paci Tellaro Trail team Italy
459 Luca Lazzoni Tellaro Trail team Italy
458 Mohamed Ait moha Bumbasina run Morocco
457 Alessandro Fratton Trentino Lagorai Team Italy
456 paola Zambrini Italy
455 Alberto Bacchini Italy
454 Gianluca Landi Sport race Valtellina Italy
453 Pierangelo Cornaggia Sport race Valtellina Italy
452 Luca Cornaggia Italy
451 Serena Piganzoli Sport race valtellina Italy
450 Gabriele Panizza GP Santi Nuova Olonio Italy
449 Riccardo Bolzon Italy
448 MARGHERITA PASTORE ASD AMALFI COAST SPORT AND MORE Italy
447 Pascual Martínez Asín Spain
446 Giuseppe Clemente Bergamo Stars Atletica Italy
445 Paolo Giannetti Tellaro Trail Team Italy
444 Federico Cabano Tretti (Tellaro trail team) Italy
443 Marco Caporalini Italy
442 Andrea Parolari Amr Italy
441 Moreno Baraiolo Team Valtellina Italy
440 Andrea Parolari Us malonno Italy
439 Giorgio Sciolla Italy
438 Marco Ferrazzo Italy
437 Piero Belviso GS Celano Italy
436 Cristian Adami LA RECASTELLO RADICI GROUP Italy
435 Astrid Luciano LA RECASTELLO RADICI GROUP Italy
434 Luca Merli Atletica Valchiese Italy
433 chiara sacchi Zenithal Team Italy
432 Alessandra Valgoi Atl. Alta Valtellina Italy
431 carmela vergura HOKA FAN LADIES Italy
430 Alex Pinamonti Italy
429 Enrico Cavallo Italy
428 PAOLO TAGLIETTI MARATHON CREMONA ASD Italy
427 Divina Taviani Bradipo Zoppo Italy
426 Venanzio Compagnoni Atletica Alta Valtellina Italy
425 luca malgarida us malonno Italy
424 Stefano Puiatti Libertas Porcia Italy
423 SARA DECENSI POLISPORTIVA ALBOSAGGIA Italy
422 ILARIA BULANTI POLISPORTIVA ALBOSAGGIA Italy
421 Daniele Nava Atletica Alta Valtellina Italy
420 Nicola Spreafico A.s.d. Falchi Lecco Italy
419 Davide Torracini GP Talamona Italy
418 Gretta Beckett Adidas runners Ireland
417 Micaela Piatti Italy
416 Lorenzo Zaffarini Italy
415 Nicola Roncelli Runners Bergamo Italy
414 Marco Mazzoni G.P. TALAMONA Italy
413 Stefano Barbetta Classe 4^A Italy
412 Laura Gapski Ravenshead Running United Kingdom
411 Augusto Onelli Karmarun ( Runcard) Italy
410 Erica Giors run card Italy
409 fabio gennaro Italy
408 Alison Brewer Stair Climbing Australia Australia
407 Alessandro Morassi Team Aldo Moro Paluzza Italy
406 Andres Sanz Italy
405 Alberto Onelia Italy
404 Marcus Burgess Stair Climbing Australia Australia
403 Matteo Porro Atletica Mariano Comense Italy
402 Valerio Masa Cai Colico Italy
401 Arianna Masa Cai Colico Italy
400 LAURA DE CIAN DOLOMITIMING Italy
399 Stiig Larsen Team Fiona & Carlo Denmark
398 Angelo Ferracchiati Italy
397 Angelo Ferracchiati Italy
396 Marina Yaret Chacón Towerrunning México Mexico
395 Daniele Dal Santo Italy
394 marta.tatananni1987@gmail.com marta.tatananni1987@gmail.com Italy
393 Stefano Silvani Amici Madonna della neve lagunc Italy
392 Paolo Selva Ag media sport Italy
391 Veronica Maran Skyrunners Le Vigne Vicenza Italy
390 Paola Montanaro Classe 4^A Italy
389 Barbara Barzanó Classe 4^A Italy
388 Maurizio Massimo Pt skyrunning Italy
387 Caterina Stramondinoli Classe 4^A Italy
386 Ludovica Silvi Classe 4^A Italy
385 Sara Viola Albertini Classe 4^A Italy
384 Tommaso Meregalli Classe 4^A Italy
383 Anna Sofia Ramaccini Classe 4^A Italy
382 Letizia Brambilla Classe 4^A Italy
381 Filippo D'Andrea Classe 4^A Italy
380 Tecla Berselli Classe 4^A Italy
379 Alessandro Porta Classe 4^A Italy
378 Caterina Bascapè Classe 4^A Italy
377 Alberto Scaglione Asd Atletica Mondello Italy
376 Flavio Cavallotti Classe 4^A Italy
375 Marta Novelli Classe 4^A Italy
374 Margherita Mariani Classe 4^A Italy
373 Paola Soffientini Classe 4^A Italy
372 cesare iacovacci asd pipparunnes Italy
371 Alessandro Fiorello Team Marguareis Italy
370 Maurizio Acquistapace Team Pasturo Italy
369 Marsha O'Loughlin Towerrunning USA United States
368 Alison Brewer Stair Climbing Australia Australia
367 Luca Marchesi Italy
366 Giacomo Spreafico Italy
365 Benjamin Tong TowerrunningSG Singapore
364 Steven CHEE TowerrunningSg Singapore
363 Anita Zanatta HOKA FAN LADIES Italy
362 Benjamin Tong Singapore
361 Cesare Iacovacci Asd pipparunners Italy
360 Monica Colombo Cremella Italy
359 Mariana Dima obiettivo aperitivo Romania
358 Monica Colombo Cremella Italy
357 Andrea Bruni Italy
356 Marco Goglino Atletica Roata Chiusani Italy
355 Cristiano Zanchi Italy
354 Davide Guazzoni Italy
353 Maddy Biocca AG Media Sport Italy
352 Giada Rossini AG Media Sport Italy
351 Linda Fenaroli AG Media Sport Italy
350 Natascia Fontana AG Media Sport Italy
349 Chiara Gelpi AG Media Sport Italy
348 Luca Trapani PT SKYRUNNING Italy
347 Lorna Wong Malaysia
346 Giuseppe Di Ciancia Italy
345 Alessandro Gelmi US MALONNO Italy
344 Steven CHEE Singapore
343 Vincenzo Fiorenzo GS LA PIAVE 2000 Italy
342 Michela Della Maddalena Castelraider Italy
341 Maria Pia Piemontese Stair Climbing Australia Australia
340 Joris Jacquard INFOSPORT-LOIRET France
339 Franco Nana Castelraider Italy
338 Silvana Collizzoli Forte Corno Run Italy
337 Fabio Petrizzo Atletica Buja Italy
336 Jaime Huerta Ochoa Towerrunning México Mexico
335 Daniele Cotti A.M.R. Angolo Mountain Running Italy
334 Riccardo Ugo Italy
333 EMILIANO TARAMELLI Italy
332 Daniele Cotti A.M.R. Angolo Mountain Running Italy
331 Vladimir Kabetaj Banda dei Malandrini Italy
330 Simone Arrigoni Gs orobie Italy
329 Daniele Dal Santo Italy
328 Alessio Giancola asd mountain lab Italy
327 Alessio Giancola asd mountain lab Italy
326 Denis Ricetti Italy
325 Michele Merelli Recastello Italy
324 Giacomo Rossi FiaveTrial Italy
323 Massimiliano Rossi SanJackTrial Italy
322 Roberto Tolari Orecchiella Garfagnana Italy
321 Marcos Rodríguez Hernández CD Cráter 28N Spain
320 Stefano Farinelli Trail running project Italy
319 Simona Tirinzoni Run card Italy
318 Massimo Ronza Poligolfo Italy
317 ENRICO BOTTER Podistica Pontelungo Italy
316 Fabio Scaramella Runcard Italy
315 Argentina Necchi AG Media Sport Italy
314 Federico Vedovelli AG Media Sport Italy
313 Cristina Oregioni AG Media Sport Italy
312 Chiara Giovenzana AG Media Sport Italy
311 Pietro Pinamonti Skyrunners Le Vigne Vicenza Italy
310 ILARY PONCIA AG Media Sport Italy
309 Kristel Mottin Brooks Run Happy Team Italy Italy
308 Sonia Carli Als cremella Italy
307 Giorgia Greppi Italy
306 Marco Ghiglieri Italy
305 Dionigi Gianola A.S.Premana Italy
304 Andrea Caccamo Team KV Lagunc Italy
303 raimondo marchesin Zena Runners Italy
302 Elena Peracca Italy
301 Riccardo Preda Ski team valsesia Italy
300 Daniele Calandri Scott InRun Italy
299 Mauro Figliuolo Italy
298 Umberto Pignatiello Vesuvio lives Italy
297 MATTEO CITTONI ATLETICA ALTO LARIO Italy
296 Francesca Spinsanti Sef stamura Ancona Italy
295 Andrea Franciosi Trail dei Monti Simbruini Italy
294 Carlo Cebula Italy
293 Fausto Brisaghella Forte Corno Run Italy
292 Claudio Muller Atletica alta valtellina Italy
291 Carmela Vergura HOKA FAN LADIES Italy
290 Alessandro Gilardi AG Media Sport Italy
289 Waiching Soh Malaysia Towerrunning Association Malaysia
288 Marco Donina Brenta team Italy
287 Norman Corradi Forte Corno Run Italy
286 Paolo Selva AG Media Sport Italy
285 Marco Cavallo Asd inrun Italy
284 Luca Lafranconi ASD FALCHI LECCO Italy
283 Francesca Mottalini Castelraider Italy
282 Tiziano Zappa A.L.S. Cremella Italy
281 Paolo PELLIS Asd Città dei Castelli Romani Italy
280 Tommaso Maestroni Avis marathon verbania Italy
279 Francesco Stoppani Ski Team Valsesia Italy
278 Marilena Fall Sport project vco Italy
277 Annalisa Cretella ASD Amalfi coast sport and more Italy
276 Mirco De Nardi Italy
275 Fabio Bortolozzo Italy
274 LUCA CURIONI GP SANTI NUOVA OLONIO Italy
273 Carlo Avallone Poligolfo Formia Italy
272 DAVIDE CURIONI GP SANTI NUOVA OLONIO Italy
271 Michela Acquistapace SuperGirl Italy
270 Abbondio Ravasi ASD Team Pasturo Italy
269 Gianpietro Mutti La Recastello Radici Group Italy
268 Mark Bourne La Sportiva Australia Australia
267 Rinaldo Redaelli Gefo K Team Italy
266 Alessandro Mauro Asd polisportiva trattoria friuli Italy
265 Diego Denevi Veloclub Lunigiana Italy
264 Gianluca Zugnoni Team Valtellina Italy
263 Massimo Zangheri Banda dei Malandrini Italy
262 Enrica Mattaboni Castelrider Italy
261 Simone Ligari Resinavaltellina Italy
260 Elisa Compagnoni Atletica Alta Valtellina Italy
259 Andrea Pellizzari Valscura Boys Italy
258 Diego Pomoni A.S.D. PREMANA Italy
257 Barbara Moi Asd Runner Trainer Italy
256 Marta Cereda Gefo k team Italy
255 Massimo Panzeri Gefo k team Italy
254 Francesco Pedrazzoli Atletica Alta Valtellina Italy
253 Gianluigi Bellantuoni Us Bormiese Italy
252 Elisa Sortini Team hoka Italy
251 Marco Piazzalunga La Recastello Radici Group Italy
250 Lorenzo Rota Martir Carvico Skyrunning Italy
249 Lorenzo Rota Martir Carvico Skyrunning Italy
248 Christopher Gallo La Michetta Italy
247 Marco Iannantuoni Italy
246 Luciano Merla La Recastello Radici Group Italy
245 Giuliano Greppi O.S.A. VALMADRERA Italy
244 Giorgio Robecchi La Recastello Italy
243 Dario Bazzana La recastello Italy
242 Dario Bazzana La recastello Italy
241 Antonello Deiana A.S.D. Polisportiva Spinese Atletica Italy
240 Nadia Bolis O.S.A. VALMADRERA Italy
239 Luca Rota La Recastello radici group Italy
238 Carlo Beltrami La Recastello Italy
237 Samantha Galassi La Recastello Radici Group Italy
236 Chiara Palenga S. S. Lazio atletica leggera Italy
235 Aldo Strinati S. S. Lazio atletica leggera Italy
234 Carlo Brivio Polisportiva Cral Bpb asd Italy
233 Federico Amanzio Baserunning Italy
232 Alessandra Longo Runcard Italy
231 Nicol Guidolin Italy
230 PEVERELLI ELISA AG MEDIA SPORT Italy
229 DIEGO ROSSI GP. SANTI NUOVA OLONIO Italy
228 Razize Adjiyo GP SANTI NUOVA OLONIO Italy
227 Giorgio Deligios Italy
226 CRISTIAN PRADELLA AG MEDIA SPORT ASD Italy
225 Louis Kugel United States
224 Roberto Dell'era Esino c'è Italy
223 maddy collinge Mansfield Harriers United Kingdom
222 peter collinge Ripley Running Club United Kingdom
221 Tommaso De Rosa High Coast Runner Italy
220 ANZHELA FIBIKH ASD Bergamo Stars Atletica Italy
219 Filippo Vanini Italy
218 Davide Paragoni MountainWarriors Italy
217 Ivano Paragoni MountainWarriors Italy
216 paolo maggi FIDAL runcard Italy
215 Daniele DAL Pan Italy
214 ALBERTO BARBERA ATLETICA VALLESCRIVIA Italy
213 Silvano Orazio Smedile Zeloforamagno Italy
212 Clara Serena Run card Italy
211 Simone Bertini Atletica alta valtellina Italy
210 Paolo Torriglia Italy
209 Andrea Sosio Italy
208 edoardo capitanio Poliscalve Italy
207 Matteo Pizzorni Italy
206 PEVERELLI DAVIDE Libero Italy
205 Federico Pedrini Italy
204 alessia foroni Italy
203 nicola lardera pt skyrunning Italy
202 Mui Yee Mui Yee TowerrunningSG Singapore
201 Valentina Belotti Team La Sportiva - Atletica Alta Valtellina Italy
200 Emanuele Manzi Team La Sportiva Italy
199 LYNN LIM LYNN LIM TowerrunningSG Singapore
198 CRISTINA BONACINA G.P.TALAMONA Italy
197 Ivan Cotali Atl Lumezzane Italy
196 DAVIDE TOSETTI Fulgor Prato Sesia Italy
195 RAFFAELE ANSELMI Italy
194 Luca Mozzato Italy
193 FRANCESCA GALLI TEAM VALTELLINA ASD Italy
192 Simone Bianchi Road Runners Club Milano Italy
191 STEFANO CHIEZZI UISP CHIANCIANO Italy
190 Pierluigi Fumagalli Italy
189 Tony Cuzic Sweden
188 Leticia Saucedo Mexico
187 Maurizio Maranta Atletica Alta Valtellina Italy
186 Roberto Fabbri RomaEcoMaratona Italy
185 Emanuele Laurentini Us Nicolosi Italy
184 paolo zucca acquirunners Italy
183 Luca Panciroli Manara Italy
182 Tite Togni Asd Trail Running Brescia Italy
181 Mariarosa Scaffardi Casone Noceto Italy
180 Phil Gale Atletica Alta Valtellina United Kingdom
179 Emmie Collinge Atletica Alta Valtellina/On Running United Kingdom
178 Fabrizio Lenzini Orecchiella Garfagnana Italy
177 Fabrizio Lenzini Orecchiella Garfagnana Italy
176 Matteo Rollandini Non solo running Italy
175 Stefano Masciadri O.s.a. Valmadrera Italy
174 Edoardo Mosconi val di sole running team Italy
173 Pietro Giustina Individuale Italy
172 Domenico Pietrantoni RUNCARD Italy
171 Alberto Pini Atletica verbano Italy
170 Lorenzo Cairoli Italy
169 marco sem Italy
168 Luca Ruffoni Atletica rigoletto Italy
167 Matteo Cassan Team Aldo Moro Paluzza Italy
166 Antonio Talarico Atletica Alta Valtellina Italy
165 Emanuela Galvani Atletica Gavardo Italy
164 Carlo Speziali Italy
163 Giulia Giordani Atletica Manara Italy
162 Marco Caramati Atletica Manara Italy
161 Francesco Di Mauro ASD INGEGNERI CATANIA Italy
160 Alberto Vender Team Salomon - S.A. Valchiese Italy
159 Alberto Cristofolini Italy
158 marco bertazzoli ATLETICA PARATICO Italy
157 Marco Dudine Italy
156 ONG Chin Bok TowerrunningSG Singapore
155 Chin Bok ONG TowerrunningSG Singapore
154 Luca Vivaldi Stivo Running Italy
153 SANDRO BORROMINI G.P. TALAMONA Italy
152 Alberto Dellavedova Italy
151 Roberto Velázquez Towerruning mexico Mexico
150 Roberto Velázquez Towerruning mexico Mexico
149 Roberto Velázquez Towerruning mexico Mexico
148 Alejandra O Sánchez Towerruning mexico Mexico
147 Arturo Velázquez Towerruning mexico Mexico
146 Arturo Velázquez Towerruning mexico Mexico
145 Arturo Velázquez Towerruning mexico Mexico
144 Omar Franceschetti S.A. Valchiese Italy
143 Claudia Battaglia A team Italy
142 Maria Tuccelli Italy
141 Thomas Gusmeo G.S.A. Cometa Italy
140 Luca Sartori ATLETICA TIONE Italy
139 Fabiano Giupponi Italy
138 Roberta Milesi Italy
137 angelo antonello ramaglia nuova atletica samverga Italy
136 Roberto Toffano Atl. Alta Valtellina Italy
135 Arturo Velazquez Towerruning mexico Mexico
134 Angelo Poletti A. S. D. Circuito running Italy
133 FIORENZO SPINI Asd team valtellina Italy
132 Mario Imberti Saena Italy
131 Alice Testini CO Piateda Italy
130 Simone Tampini Pt Skyrunning Italy
129 Italo Giuseppe Giannina Sci Nordico Sportfull Italy
128 Italo gihseppe Giannina Sci nordico Sportful Italy
127 Patrick Petey Runcard Italy
126 FUJIO MIYACHI RUNNING ZUSHI Japan
125 Lucia Moraschinelli GP Talamona Italy
124 Giulia Filippi Italy
123 Matteo Redaelli Carvico Sky Running Italy
122 Gian Luca MERGA ASD Team Valtellina Italy
121 FABRIZIO DUCA G.P. Talamona Italy
120 Luca Bonetti TeamValtellina Italy
119 Servando Rafael Márquez Nava Towerruning Mexico Mexico
118 Minerva Hernandez Towerruning Mexico Mexico
117 Alex Rigo Asd Val di Sole Running Italy
116 GABRIELE SIMI S.A. VALCHIESE Italy
115 luigi ceccarelli Orecchiella Garfagnana Italy
114 Neil Halstead Ravo Mansfield Harriers United Kingdom
113 Manuel zambotti Asd val di sole running Italy
112 Simone Bianco Avis Marathon Verbania Italy
111 Gianfranco Marini Atletica Clarina Italy
110 Remi Dupuis Courir en Livradois Forez France
109 Atsushi Yamamoto Japan Skyrunning Association Japan
108 SURESH KUMAR GOOBINNAAN MALAYSIA Malaysia
107 Nicholas Bouchard Atletica Saluzzo Italy
106 Marina Pettinella Atletica trento Italy
105 Gianmarco Belotti Italy
104 Davide Milesi Atletica Valle Brembana Italy
103 Pietro Oregioni Italy
102 Claudio Bertoldini Aspremana Italy
101 Marina Pettinella Atletica trento Italy
100 Pietro Oregioni Italy
99 Diego Mottolini Gp Santi Italy
98 Ettore Folini GSD Castionetto Italy
97 Battista Melesi Team pasturo Italy
96 Claudio Surpi Vikings Warrior OCR team Italy
95 Mauro Lazzeri Italy
94 Maurizio Gualeni Italy
93 Mirko Rosina Team Valtellina ASD Italy
92 Francesco Surace GSA Valsesia Italy
91 Paolo Moschetti Italy
90 Luca Sajeva Italy
89 Catia Poetini Italy
88 Claudio Bertoldini Aspremana Italy
87 Carlo Rota Altitude race Italy
86 Claudio Bertoldini Aspremana Italy
85 stefano silvani Italy
84 Loris Monsorno U.s.d. Cermis Italy
83 Silvia Duni Non Solo Trail Italy
82 Nicholas Bouchard Atletica Saluzzo Italy
81 Mathias Floerke Treppenlauf MF Germany
80 Davide Guzzardi Italy
79 Alberto Pilotti Monte Orfano Runners Italy
78 LUCIANO PIETRELLA runcard Italy
77 PATRIZIA FAVA SportivaMente a Piedi Italy
76 Gloria Casiraghi Team Valtellina Italy
75 Battista Melesi Team pasturo Italy
74 PAOLO ZANIBELLI MONTE ORFANO RUNNERS Italy
73 Giorgio Truccone Running center club torino Italy
72 Claudia Mussa running center club torino Italy
71 Francesca Tonini Italy
70 Emanuele Carlo Ganassin Italy
69 Giorgio Berlanda SSD TREMALZO Italy
68 Paolo Motta Team Valtellina asd Italy
67 Massimiliano Meroni SEV Valmadrera Italy
66 Alessandro Riva G.S.A. Cometa Italy
65 Rinaldo Casali Italy
64 Nilo Mitta Ptskyranning Italy
63 Mirko Valnegri Run card Italy
62 Marci Castelnuovo G.s.a. Cometa Italy
61 Giuseppe Valnegri Italy
60 Marusca Piatta 2002 Marathon Club Italy
59 Paolo Marcon Italy
58 Cristina Fontana Italy
57 Andrea Mazzoni Gruppo Podistico Talamona - Team K2 Valtellina Italy
56 Mirco Negri PT SKYRUNNING Jersey
55 Alessandro Rostagno ASD VIGONECHECORRE Italy
54 Nicola Cominetti TriBo Italy
53 Sara De Lorenzi GSA Cometa Team Skyrace Italy
52 Vincenzo Corbo Italy
51 Danilo Dei Cas G.S.A. Cometa Italy
50 Marco Colombo GSA Cometa Team Skyrace Italy
48 Sabina Crispi Team Pasturo Italy
47 Sabina Crispi Team Pasturo Italy
46 Andrea Della Rovere G.S.A. Cometa Italy
25 Gianluca Colombini GP Talamona
24 luigi ceccarelli Orecchiella Garfagnana
23 Kristian Scenini Polisportiva Albosaggia
22 Nicola Brida Brenta team
21 Andrea Regis Pam mondovì
20 Roberto Lattuada Team 3 esse
19 Giuseppe Barbera Runcard
18 Niccolò Biazzetti ASD atletica Canavesana
17 Luca Bolza
16 Paolo Pellis ASD CITTÀ CASTELLI ROMANI
15 Vincenzo Corbo
14 Giuseppe Valnegri
13 Angelica Gaffuri
12 Diego Pomoni A.s.d. PREMANA
11 Anna Speziali Niente
10 Danilo Genovina
9 Luca Masoero
8 Carlo Rea San Casto Skyrace asd
7 Alessandro Fiorello Team Marguareis
6 Davide Di Gennaro Road Runners Club Milano
5 Alessandra Pedrazzini U. S. Bormiese atl.
4 Francesco di vita team valtellina asd
3 Nicola Cominetti TriBo
2 DEVIS COLOMBINI GP TALAMONA
1 Matteo Pastori Italy